Matrace GINA ELLA - líná visco pěna

Nové

Matrace Gina Ella nabízí komfortní ležení s povrchovou vrstvou z paměťové pěny. Matrace Ella je vyrobena ze značkové pěny Premiocel Visco.

Více informací

2-3týdny

Toto zboží je možné zakoupit na splátky.
Essox - splátková kalkulačka

9 499,00 Kč

-4 071,00 Kč

13 570,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Tuhost 3 (středně tuhá)
Výška 20 cm
Nosnost do 130kg
Záruka 4 roky na jádro matrace, 2 roky obchodní záruka
Potah snímatelný, pratelný na 60°C

Více informací

Matrace Gina Ella - pěnová

Kvalitní matrace  - GINA ELLA - nabízí komfortní ležení s povrchovou vrstvou z paměťové pěny. Matrace Ella je vyrobena ze značkové pěny Premiocel Visco, která reaguje na tělesnou teplotu a zatížení apodepře tělo rovnoměrně rozloženým tlakem. Základní matrace Gina je vyrobena ze studené pěny Premiocel, která je elastická a nabízí příjemné a pohodlné ležení. Výběr matrace je velmi důležitý. Věříme, že na našich stránkách naleznete matraci podle vašich představ.

POTAHY NOON Partner: nabízejí několik potahů. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti, odolnost proti žmolkování a vysokou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze samostatných polovin spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace.

Příplatky:

Potahy New Jersey, Tencel, Noon Premio, Noon Silver a Medicott lze objednat s boční ventilační mřížkou, která ještě napomáhá odvodu vlhkosti.

Příplatek za potahy Visco, Medicott do šíře 100cm  + 600,-Kč

                                                           do šíře 140cm + 1000,-Kč

Matrace lze vyrobit i v atypických rozměrech. Délka do 210cm příplatek +5%. Délka do 220cm příplatek +10%.

Matrace NOON partner představují kvalitní a vysoce variabilní matracový systém, který nabízí měkčí, tvrdší i kombinovacé varianty matrací.

Nelepená konstrukce "základní+roznášecí matrace" umožňuje individuální nastavení pohodlí matrace v průběhu jejího užívání. 

Matrace NOON partner jsou vyrobeny z kvalitních značkových PUR pěn Premiocel, Premiocel Visco a Duren. Matrace mají výbornou elasticitu, prodyšnost i dlouhou životnost. Každá matrace NOON partner zajistí při ležení optimální podpěru těla a nabízí i výtečné provzdušnění a hygienu lůžka. 

Všechny matrace NOON partner jsou 7-zónové a mají výšku 20cm (včetně potahu).

K matracím NOON partner řadíme tyto matrace: Gina Ella, Gina Loren, Reginna Anne, Regina Jane, Carmen Anne.

Pro bližší info volejte na tel.č.  727 897 211.

Recenze

Napsat recenzi

Matrace GINA ELLA - líná visco pěna

Matrace GINA ELLA - líná visco pěna

Matrace Gina Ella nabízí komfortní ležení s povrchovou vrstvou z paměťové pěny. Matrace Ella je vyrobena ze značkové pěny Premiocel Visco.

Napsat recenzi

16 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: